Úspěchy našich členů

Závody Stará Paka a Lomnice nad Popelkou

V sobotu 26.9. se zůčastnily Eva Rosůlková a Emilie Včelišová závodů ve Staré Pace. Eva v kategorii ZZO skončila s krásními 58 body na druhém místě, Emilka v kategorii ZM také obsadila  druhé místo. 

Dále se 17.10.zůčasnili tři naši členové závodu v Lomnici nad Popelkou, kde Eva Rosůlková v kategorii ZZO skončila desátá a Pavla Maixnerová obsadila šesté místo. Emilka spolu se členem sousedního ZKO Nový Bydžov obsadila v Závodě dvojic dle ZVV1 páté místo. Fotky

Všem blahopřejeme

 

Závody Turnov 2015

Poslední týden v červnu se v ZKO Turnov konaly závody dle NZŘ. Naší ZKO ji tradičně  reprezentovali Emilka a Vláďa Včelišovi v kategorii ZM, kde Vláďa obsadil 3. místo a Emilka skončila těsně pod stupni vítězů. Eva Rozsůlková obsadila v kategorii ZZO 7. místo. 
 

Závody Jičín 2015

Koncem května se v Jičíně konal další ročník závodu O pohár Prachovských skal. V kategorii ZM naši ZKO úspěšně reprezentovali Vladimír Včeliš, který obsadil druhé místo, a Emilie Včelišová, která se umístila na třetím místě. Emilka s Axu zároveň získaly cenu pro nejlepšího obranáře závodu. V silně obsazené ZZO se neztratila ani Eva Rosůlková, která obsadila šesté místo. Blahopřejeme!

 

Závody Nový Bydžov 2015

11. dubna se na "sousedním" cvičišti v Novém Bydžově konal 26. ročník Novobydžovského poháru. Účastníkům naší ZKO se letos dařilo, Vladimír Včeliš ovládl kategorii ZM a Eva Rosůlková obsadila v hojně obsazené ZZO krásné páté místo. Gratulujeme! FOTO ZDE
 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROK 2014

Závody Jaroměř 15.11.2014

V kategorii ZM se Vladimír Včeliš umístil na 3. místě a Emilie Včelišová na 5. místě. Fotky zde.
 

Závody Stará Paka 27. září 2014

Vladimír Včeliš se psem Artos Mystic Marango vybojovali skvělé druhé místo v kategorii ZM! Fotky zde.
 

Závody ve Dvoře Králové - 20. září 2014

V sobotu 20. října se konal ve Dvoře Králové další ročník Podzvičinského poháru. V kategorii ZZO startovala Pavla Maixnerová a obsadila druhé místo. V Kategorii ZM obsadil Vladimír Včeliš první místo a Emilka Včelišová třetí místo. Moc gratulujeme ke krásným výsledkům! Fotky zde

Obranářský závod v Hronově - 5. července 2014

Naši členové se zúčastnili obranářského závodu v Hronově v kategorii ZM. Emilie Včelišová obsadila páté místo, Vladimír Včeliš čtvrté. Gratulujeme. Fotky zde.
 

Zkoušky NZŘ Jičín - 14. června 2014

Náš člen Vladímír Včeliš se psem Artos Mystic Marango v sobotu složil na cvičišti ZKO Jičín zkoušku ZM s body (39,40,47) - 129bodů (dobře). Moc gratulujeme!
 

Pohár Prachovských skal - 17. května 2014

Dva naše členy neodradilo ani špatné počasí a vydali se do Jičína bojovat o Pohár Prachovských skal. V kategorii ZZO nás opět reprezentovala dvojice Pavla Maixnerová a její pes Toby bez PP. Nakonec z toho bylo 9. místo.
V kategorii ZM (P+O) nastoupil Vladimír Včeliš a jeho pes Artos Mystic Marango. Ani silný déšť při obraně tuto  dvojici nerozhodil a obsadili krásné 3. místo. Moc blahopřejeme!
Fotky zde.
 

Novobydžovský pohár - 12.dubna 2014

V sobotu 12. dubna se tři naši členové zúčastnili závodu o Novobydžovský pohár. V kategorii ZZO to byla Pavla Maixnerová se psem Toby bez PP, kteří nakonec obsadili 8. místo, v kategorii ZM (P+O)  Vladimír Včeliš a jeho pes Artos Mystic Marango (10. místo) a Emílie Včelišová s fenou Axa Enymo Bohemia (11. místo).
Fotky zde.